Autorką marcowej playlisty jest Aneta Piątek – pomysłodawczyni i założyciela Fitnessacji w Brzegu Dolnym, pasjonatka i praktykantka zdrowego stylu życia, trener personalny, dietetyk, instruktor ćwiczeń siłowych i kulturystyki, trener medical fitness i instruktor schwinn cycling.

Fitnessacja powstała w roku 2011. Na czas ten przypada początek intensywnego rozwoju branży fitness w Brzegu Dolnym. Aneta jest dumna, że stanowi jego ogromną część, a jej praca motywuje innych do zmiany poprawy życia na lepsze. Fitnessacja to połączenie realizacji marzeń, wizji, pasji i celu jaki przyświecał Anecie od momentu rozpoczęcia studiów na AWF Wrocław. Swoje pierwsze kroki na salach treningowych postawiła w 2009 roku.

Aneta jest niesamowicie pozytywnie nastawioną do życia osobą. Jej uśmiech na treningu dodaje sił i ogromnej motywacji do ćwiczeń. Praca to dla niej pasja i ogromna przyjemność. Dla Was przygotowała 14 kawałków idealnych na trening w siłowni czy klubie fitness. W ćwiczeniach towarzyszyć Wam będą m.in. Adele, ACDC, 50 Cent i Bodyrockers. Udanego treningu!