O pomoc w przygotowaniu gorącej playlisty na trening poprosiliśmy Łukasza Bączka – aktywnego zawodnika sportów sylwetkowych i Trenera Personalnego, który swoją przygodę z siłownią rozpoczął w wieku 16 lat. Od tego momentu jest wręcz uzależniony od aktywności fizycznej i zdrowego stylu życia. Jak sam twierdzi, dzięki treningom, nauczył się wytrwałości i dyscypliny, a przede wszystkim doskonale poznał swój organizm. Zdobywaną przez lata wiedzą i doświadczeniem, dzieli się ze swoimi podopiecznymi, próbując uświadomić im, że wytrwałość i ciężka praca to klucz do sukcesu. Na swoim koncie ma długoletnie współprace z Klientami i niejedną przeprowadzoną metamorfozę. Każda z osób, którą wspierał w pracy nad wymarzoną sylwetką i budowaniem świadomości własnego ciała to dla niego źródło satysfakcji i motywacja do dalszej pracy. W trakcie treningów z Klientami kładzie przede wszystkim nacisk na poprawność i intensywność wykonywania ćwiczeń. Dla swoich podopiecznych stara się być wsparciem i motywacją, a kiedy trzeba – również katem, tak, aby ich wymarzony cel stał się realnym i możliwym do osiągnięcia.  Zresztą ciężkie treningi to coś, co go najbardziej nakręca i daje niesamowitą satysfakcję.

Sam o sobie mówi, że jest zwykłym chłopakiem, który nie boi się realizować swoich marzeń. Jak na razie idzie mu całkiem nieźle, czego potwierdzeniem jest awans do finału debiutów kulturystycznych w kategorii Fitness sylwetka plażowa mężczyzn i zajęcie szóstego miejsca.

Łukasz przygotował dla Was zestaw 19 energetycznych i hipermotywujących kawałków, które idealnie sprawdzą się nie tylko podczas intensywnych treningów na siłowni. W trakcie ćwiczeń towarzyszyć Wam będą m.in. The Prodigy, Kanye West, Pokahontaz, Trzeci Wymiar i WWO.

Udanego treningu!