W tym miesiącu autorem treningowej playlisty jest Hubert Krajza – trener personalny, obdarzony wyjątkowym podejściem do kobiet, które na co dzień są jego podopiecznymi. Swoją przygodę z fitnessem rozpoczął jeszcze na studiach. Podczas treningu najbardziej upodobał sobie TRX i kettle, z którymi także często organizuje zajęcia swoim kursantkom. Ulubioną formą treningu i specjalnością Huberta jest crossfit, a podczas ćwiczeń zawsze stara się udowodnić podopiecznym, że intensywny trening na dłuższą metę wcale nie męczy, ale dodaje energii i wigoru, oraz pozwala lepiej radzić sobie z codziennymi wyzwaniami.

Nasz lipcowy DJ podkreśla, że treningi personalne nie polegają tylko na podnoszeniu ciężarów, ćwiczeniach gimnastycznych czy rozpisaniu diety, ale przede wszystkim na wyzwoleniu odpowiedniej motywacji u podopiczenych. Jeśli to się powiedzie, cała reszta idzie jak z płatka, bowiem, jak twierdzi Hubert, kobiety są znacznie bardziej zdeterminowane i konsekwentne od mężczyzn – gdy podejmują wyzwanie, nie szukają wymówek, tylko w mig zabierają się do działania. Pasją Huberta są podróże i poznawanie nowych kultur, z których czerpie inspiracje, a kontakt z ludźmi, których spotyka w odległych zakątkach świata daje mu pozytywną energię do działania.

Więcej o Hubercie możecie przeczytać na jego stronie http://trenerhubert.pl/. Przy kawałkach, które dla Was przygotował nie sposób narzekać na brak motywacji. W treningu towarzyszyć Wam będą m.in. Ludacrisa, DMX’a, Die Antwoord i Sean Paul. Udanych ćwiczeń!