Lubicie fitness? My też! Nawet bardzo! Dlatego w tym miesiącu po energetyczne kawałki do ćwiczeń zgłosiliśmy się do faceta, którego znają nie tylko miłośnicy fitnessu z Wrocławia, Poznania i Łodzi, gdzie przez wiele lat pracował jako instruktor, ale również bywalcy ogólnopolskich i międzynarodowych konwencji poświęconych tej dyscyplinie sportu.

Marcin Zierałko to międzynarodowy prezenter i szkoleniowiec, a także IFAA Master Instructor oraz Speedball Fitness Trainer. Pasjonat różnych form tanecznych i zdrowego stylu życia, z fitnessem związany od kilkunastu lat. Jego mentorem są Steve Boedt i Julio Papi. Swoje znakomite lekcje prezentował już m.in. w Holandii, Belgii, Włoszech, Niemczech i Danii. Nam udało złapać pomiędzy X Warszawskim Maratonem Fitness, a wylotem do Japonii, gdzie wesprze Fitness Charity Event organizowany w mieście Chichibu.

Marcin specjalizuje się w Dance Aerobic i Stepie, dlatego też przygotował 16 kawałków, które idealnie sprawdzą się podczas godzinnego, energetycznego treningu fitness. Podczas ćwiczeń towarzyszyć Wam będą m.in. Ed Ed, Jax Jones, Grum i El Alfa. Ta muzyka naprawdę daje kopa. A jeśli nie lubicie fitnessu… nic nie szkodzi – na siłownię czy rower też się nada 🙂

Chcecie zobaczyć, co naprawdę potrafi Marcin? Bierzcie swoje karty FitProfit i wpadajcie na jego zajęcia w FitFabric w Łodzi lub sprawdźcie na  https://www.facebook.com/MarcinZieralkoOfficialSite/, gdzie w najbliższym czasie będzie można go spotkać.

Udanego treningu!