Autorką sierpniowej playlisty na trening jest Olga Borysławska, którą można nazwać prawdziwym „sportowcem renesansu”. Olga to dyplomowana i doświadczoną instruktorka fitness, pilates, aquaaerobiku, masażystka oraz trenerka personalna! Od samej listy specjalizacji i dyscyplin można dostać zawrotów głowy, ale to nie wszystko. Olga ma na swoim koncie także karierę akademicką, podczas której uzyskała stopień doktora. Obecnie swoją wiedzą dzieli się ze studentami Wyższej Szkoły Zarządzania i Coachingu, Akademii Medycznej oraz Wyższej Szkoły Edukacji w Sporcie.
Mimo pokaźnej liczby dokonań, Olga pozostaje skromną, sympatyczną osobą i, jak sama mówi, największą satysfakcję sprawia jej zadowolenie kursantów. Do obowiązków zawsze podchodzi profesjonalnie i metodycznie, co w połączeniu z pasją i entuzjazmem, które prezentuje, daje doskonałe rezultaty. Olga nie zamyka się na nowe formy aktywności – ostatnio pokochała pole dance i systematycznie doskonali swoje umiejętności w tej dziedzinie.
Więcej o Oldze możecie przeczytać na jej facebookowym fanpage’u: http://bit.ly/2beWbFA.
Playlista jej autorstwa z pewnością doda Wam energii na treningu. W sierpniowym zestawieniu pojawiają się bowiem m.in. Iggy Azalea, Pharrell Williams i Walk The Moon.